جعبه کنتور يا هندهول پلي اتيلن

هندهول هاي پلي اتيلني با کاربردهاي متنوع اعم از جعبه محافظ شير آلات، جعبه کنتر، جعبه نظارت در خطوط کابلي، جعبه بازديد در خطوط آب، نفت، برق و گاز کاربرد دارد.


هندهول ها به خوبي طراحي شده تا کاهش هزينه در نصب و راه اندازي و همچنين تعمير و نگهداري آسانتر در آينده را فراهم آورند. پايه اين هندهول ها از ساختار پلي اتيلن با چگالي بالا ساخته شده است تا محوطه اي سفت و سخت و در عين سبک فراهم آورد.


جعبه متر چيست؟


جعبه متر وسيله اي است که براي قرار دادن کنتور برق ساختمان ها استفاده مي شود.


جعبه کنتور يا هندهول پلي اتيلن


داخل جعبه متر چيست؟


در جعبه کنتور خانگي تعدادي از اجزاي الکتريکي شامل کنتور ، کليد اصلي ، فيوزها و قطع کننده هاي مدار از جمله RCD وجود دارد که جريان برق به خانه شما را کنترل مي کند. درک مقررات مربوط به تاسيسات الکتريکي درون جعبه کنتور و دسترسي به آنها مهم است.


چگونه جعبه متر را روشن مي کنيد؟


يک سوئيچ يا دسته بزرگ بين نقطه ورودي و کنتور برق مشاهده مي کنيد. کليد يا دسته در موقعيت خاموش است. سوئيچ را حرکت دهيد يا دسته را به حالت روشن برگردانيد. اين منبع تغذيه را روشن مي کند و کنتور شما مصرف برق را ثبت مي کند. چگونه جعبه کنتور را روشن مي کنيد؟


يک سوئيچ يا دسته بزرگ بين نقطه ورودي و کنتور برق مشاهده مي کنيد. کليد يا دسته در موقعيت خاموش است. سوئيچ را حرکت دهيد يا دسته را به حالت روشن برگردانيد. اين منبع تغذيه را روشن مي کند و کنتور شما مصرف برق را ثبت مي کند.


 


جعبه سوپاپ چيست؟


جعبه سوپاپ محفظه اي است که براي ايجاد محيطي ايمن براي اجزاي تشکيل دهنده سيستم آبياري طراحي شده است. از آنها در برابر خرابکاري ، عناصر و آسيب هاي ناشي از ماشين هاي چمن زني ، موبرهاي رشته اي و غيره محافظت مي کند . برخي از پيمانکاران هنوز شيرهايي را بالاي سطح زمين نصب مي کنند و معتقدند اين يک راه کم هزينه است.


چگونه جعبه شير را پيدا مي کنيد؟


از آن آبپاش شروع کنيد و سعي کنيد دريچه را در همان نزديکي پيدا کنيد. ارزانترين و آسانترين راه براي يافتن دريچه هاي آبياري دفن شده ، اغلب کاوش خاک با يک ميله نازک ، مانند يک پيچ گوشتي بلند است. غالباً مي توانيد موقعيت ناصاف شير آبياري را تخمين بزنيد ، سپس با کاوش زمين يک جعبه شير دفن شده پيدا کنيد.


آيا جعبه شير باراني بايد آب داشته باشد؟


جعبه شير شما پر از آب است. . اگر نمي توانيد نشتي مشاهده کنيد اما جعبه همچنان با آب پر مي شود ، ممکن است آب از آب زيرزميني وارد شود و شما بايد تعيين کنيد که منبع آب زيرزميني چيست. اگر زمين اشباع شود ، پر کردن جعبه نيز ادامه خواهد داشت.


چگونه مي توان جعبه شير باراني را بالا برد؟


به زبان ساده - شما بايد اندازه مناسب جعبه سوپاپ يا جعبه سوپاپ را پيدا کرده و در صورت وم آن را از نظر ارتفاع کوتاه کنيد. سپس ، در اطراف جعبه قديمي حفاري خواهيد کرد و جعبه جديد را در بالاي آن قرار خواهيد داد ، به شرطي که در آنجا به خوبي پشتيباني شده باشد. انجام شد ، شما ارتفاع مورد نياز را پيدا خواهيد کرد.


 


منابع:


https://www.kspcor.com/%d9%87%d9%86%d8%af%d9%87%d9%88%d9%84-%d9%be%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%84%d9%86/


 


http://kspcor.parsiblog.com/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی گرافیکی نکاتي کاربردي دربارۀ تجهيزات سازماني اچ‌پي و سيسکو درمان زخم بستر، درمان زخم عفوني و درمان زخم سوختگي پارساطب مرکز مشاوره روان چنگ ثبت نام در آلپاری و فارکس تاریخچه دوربین مداربسته وکاربردهای آن قیمت طلا و ارز کاراسان نورگرام مکمل بدنسازي